Lezení s dětmi

Máte doma nebojácné děti, které mají rádi pohyb, nové věci a trochu toho adrenalinu? Vy sami chcete zkusit nový sport? Tak neváhejte a vydejte se za novými zážitky na umělou stěnu. 

Děti

Lezení s dětmi není věkově nikterak omezené. Sami dobře víte, jak je na tom vaše dítě se strachem a vztahem ke sportu jako takovým. Má-li strach, rozhodně ho do ničeho nenuťte. Pokud chcete lézt a nemáte kam dítě dát, tak například na stěně Smíchoff je přítomný dětský koutek. Ovšem jestli se vaše děti nebojí tak směle do lezení. Pravidla jsou stejná jako pro vás. Nepřeceňujte jejich síly, pro začátek volte jednoduché cesty nebo cesty tvořené chyty ve tvaru zvířátek, které jsou dělané speciálně pro malé děti. Od nejmenších se můžete i něco přiučit, vaše ratolesti totiž lezou intuitivně a nejsou zkažené zlozvyky a špatným držením těla.

 

Čtyřnozí přátelé

Jestliže máte doma dobře vychovaného a přátelského pejska, můžete si ho na některé umělé stěny vzít sebou, ale pozor, není to dovoleno všude. Určitě bych se předtím, než svého čtyřnohého přítele vezmu s sebou, informovala přímo u zaměstnanců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *